Основана навігація по сайту

Методичні рекомендації щодо оприлюднення наборів даних у формі відкритих даних

Червень 27, 2016

Метою рекомендацій є ознайомлення відповідальних осіб розпорядників інформації з ключовими питаннями, що постають у процесі оприлюднення наборів даних у формі відкритих даних. Також, методичні рекомендації будуть корисні розробникам застосунків на базі відкритих даних, громадським організаціям, засобам масової інформації та громадянам, які мають намір працювати з відкритими даними.

Проект першої версії Методичних рекомендацій підготовлено на основі найбільш популярних загальних запитань від розпорядників інформації, але, безумовно, ще не охоплює усіх піднятих розпорядниками інформації та громадськістю питань.

Методичні рекомендації будуть систематично оновлюватися з метою забезпечення розпорядників інформації необхідною інформацією для оприлюднення наборів даних.

Також, просимо Вас долучатися до формування методичних матеріалів шляхом поставлення відповідних запитань, надання рекомендацій тощо.

Зауважимо, що конкретні питання щодо оприлюднення наборів даних на єдиному державному веб-порталі відкритих даних data.gov.ua викладені у відповідній інструкції.

https://drive.google.com/…/0B1kGsKt9XV_QWjhaZ0ZMVmFiUE0/view

Джерело: data.gov.ua