Основана навігація по сайту

Панель навігації в статті

Як забезпечити доступ до публічної інформації: шпаргалка для розпорядників

Посібник, який Ви тримаєте в руках складається з питань та відповідей, які на сьогоднішній день виникають в розпорядників публічної інформації при роботі з запитувачами. Ми пропонуємо  фахові роз’яснення для вирішення типових проблем у сфері доступу до публічної інформації, з якими досі стикаються представники органів влади. Посібник має практичний характер, і тому буде корисний для державних службовців, які відповідають за забезпечення доступу до публічної інформації в органах влади.

Це видання опубліковане з використанням коштів спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи. Погляди, виражені в даному документі не обов’язково відображають офіційну позицію Європейського Союзу та Ради Європи».

Видання випускається українською мовою в друкованому та електронному варіантах. Електронну версію видання представлено на сайті Центру політичних студій та аналітики www.cpsa.org.ua. У друкованому вигляді видання розповсюджується безкоштовно. Дозволяється поширювати тексти з посібника з посиланням на джерело.

Автори-укладачі: Гюнель Бабакішієва, Олена Біла, Гліб Канєвський, Ірина Кушнір, Дарія Слизьконіс, Віктор Таран