Основана навігація по сайту

Панель навігації в статті

Свобода інформації в Україні та світі. Теорія та практика

Свобода інформації в Україні та світі. Теорія та практика / упоряд. О. М. Павліченко, Р. І. Стадник; ГО «Харківська правозахисна група». — Харків: ТОВ «Видавництво права людини», 2015. — 216 с.

ISBN 978-617-7266-44-9

Видання «Свобода інформації в Україні та світі. Теорія та практика» є другим виданням посібника для співробітників державних органів та органів місцевого самоврядування, на яких покладено відповідальність за надання публічної інформації. Це оновлене видання підготовлене після набуття чинності Закону України «Про доступ до публічної інформації» і враховує практику його застосування. Видання побудоване як навчально-методичний посібник з викладом основних положень та питаннями, які вимагають опрацювання. Цей посібник може бути використаний під час практичних навчань працівників, які відповідають за надання інформації в порядку застосування Закону України «Про доступ до публічної інформації», він буде корисним всім, хто опікується питаннями доступу до інформації.
Авторами, що розробили матеріал цього видання, є Ричард Карвер, Лютґард Гамерер (директор Європейської програми «ARTICLE 19») і Сара Бучанан («ARTICLE 19»). Посібник доповнений матеріалами, які підготували Євген Захаров, директор Харківської правозахисної групи, Роксолана Стадник, керівник Управління забезпечення доступу до публічної інформації Секретаріату Кабінету Міністрів, Всеволод Речицький (ХПГ) та Олександр Павліченко (ХПГ).